Prosinec 2013Co nám letos ukázala Lucie Vondráčková?

20. prosince 2013 v 19:30 | blog L.V. | Super.cz | Upraveno a zkráceno pro vlastní potřebu |  Novinky
Zpěvačka a maminka krásného syna Matyáše Lucie Vondráčková má za sebou velmi úspěšný rok. V březnu oslavila třiatřicáté narozeniny a fanoušky potěšila novou, velmi úspěšnou deskou Oheň.
Třešničkou na dortu pak bylo vítězství v anketě televizní popularity TýTý, ve které porazila suverénku Lucii Bílou. Obdivovatelé sympatické zpěvačky si tak letos přišli opravdu na své.

_______________________________________________________________________________________________

image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host image host

Do galerie >> Co nám letos ukázala Lucie Vondráčková?

_______________________________________________________________________________________________

K novému cédéčku totiž Lucie natočila žhavé klipy a pořádně to roztočila na velkolepém turné s hitmakerem Michalem Davidem.

Vondráčková ve svých klipech předvedla, že ani operace nohou, kvůli které nemůže nosit podpatky, jí nebrání v brilantním tanečním umění. Neuvěřitelné taneční kreace ve svůdných oblečcích předváděla například po boku snědého tanečníka.

Na turné s Michalem Davidem pak zpěvačka předvedla takovou show, až by do ní nikdo neřekl, že je vzornou maminkou syna Matyáše. Božský pohled se divákům naskytl zejména při pohledu na její top a sexy nožky, na něž navlékla ultra krátké šortky. Populární zpěvačce se tak velmi rychle podařilo několikatisícový dav přivést do varu.


---
Lucky rekordy na YT podruhé

19. prosince 2013 v 18:45 | blog L.V. |  Novinky
Zhruba v polovině září jsme vás informovali o úspěchu Lucčiných songu Co s tou touhou a Zombie na YouTube. Po třech měsící se vracíme ke klipům a jejich úspěchům:).


V září měl klip Co s tou touhou 900 000 shlédnutí a Zombie 715 000. Za pouhé tři měsíce má Zombie o 370 000 shlédnutí více, má tedy 1 092 000 a překonal tak "Touhu" která má 1 083 000. Oba klipy překonali i dosavadního rekordmana Láska umí víc, který má jako sólová sklatba 1 036 000 shlédnutí.

No a pak jsou tady duety... Více než sólový rekordman Zombie má duet Láska na 100 let (1 127 000). A vítěz na konec: Megahit Lucky a Michala Davida - Byla to láska 3 208 037 shlídnutí.
Óčko 'soutěž' o deluxe edici Ohně

17. prosince 2013 v 17:09 | blog L.V. |  Novinky
Dneska se v pořadu Mixxxer na TV Óčko konala 'rychlo' soutěž o Lucky deluxe edici CD Oheň. Bohužel televize Óčko o takovýchto soutěžích neinformuje dopředu a tak nebylo možné, abychom vás o této akcičce informovali.


Fotka od Lucky

16. prosince 2013 v 11:00 | blog L.V. |  Novinky z galerie


Fotka Lucky a Santy Clause na Vánoční party v Bell Centre, + video ZDE (párvteřinový záběr celé rodinky na 2:00 :))