Srpen 2012

Rádio Haná - Ty jsi ten nej (remix)

31. srpna 2012 v 21:52 | blog L.V. |  Hlasuj pro Lucku

Hlasujte pro Lucka remix Ty jsi ten nej která je v žebříčku už dva týdny. Hlasovat lze 3x...

Lucka balí kufry do Kanady

31. srpna 2012 v 21:46 | Prima family | blog L.V. |  Novinky
Matyáškovo nové oblíbené slovo?
Lucčin skutečný domov?
Co bude Lucka dělat pozítří?
Kdy Plekancovi odlétají zpět do Kanady?
__________________________________________
To vše se dozvíte v reportáži z VIP Zpráv - (reportáž s Luckou začíná v čase 6:30)


Survey (Anketa :D )

31. srpna 2012 v 13:39 | blog L.V. |  Info...

Už za pár dní končí anketa ve které můžete rozhodnout o změně našich rubrik.

Dejte svůj hlas některé odpovědi pro kterou již bylo hlasováno, nebo si vyberte zcela jinou odpověď která se vám nejvíce líbí...
Sedmička - Vodráčková s.r.o. - Lásko má já chudnu

31. srpna 2012 v 13:13 Naskenované články
Čtyřstránkový článek z časopisu Sedmička s nemovitostmi které patří rodině Vondráčků.


Nakrm kočku

27. srpna 2012 v 20:40 | blog L.V. |  Novinky
http://www.spechato.cz/Content/FeedAnimal/img/heading-hp.png

Po akci 'Nakrm psa' (podporoval Tomáš Plekanec) přichází akce 'Nakrm kočku' kterou podporuje Lucka.

Jedním kliknutím pomůžete naplnit misky koček v útulcích a nebo kočky můžete rovnou ZDARMA adoptovat :) (podrobnější info najdete ZDE)

ZAČÍT KRMIT MŮŽETE ZDE :)

http://www.spechato.cz/Content/FeedAnimal/img/cat-header.png

Líbí se vám? Takhle vypadá Lucka Vondráčková bez make-upu

22. srpna 2012 v 17:39 | Super.cz - upraveno pro potřebu blogu |  Novinky
Lucie Vondráčková ani ve vedrech nezahálí. Běhala centrem města. "Byla jsem vrátit boty z muzikálu Ať žije rokenrol do divadla a teď spěchám na dabing," svěřila se Lucka, která v horku kašle na líčení a i tak vypadá skvěle.


"No, já si to nemyslím," mínila Lucka a raději si vzala sluneční brýle, aby jí to na fotkách víc slušelo. "Neměla jsem v plánu pózovat, ale pracovat," smála se. Syna jí v tu chvíli hlídala maminka.

Lucie Vondráčková s manželem Tomášem Plekancem (29) a s malým Matyášem možná zůstanou v Česku déle, než plánovali. "Kdy se vrátíme do Kanady, je nejisté. Vše záleží na tom, jak to dopadne se stávkou NHL," vysvětlila zpěvačka.

FOTO ZDE!!!


Vrátí se Lucie Vondráčková k moderátorství?

20. srpna 2012 v 14:32 | Blesk.cz | blog L.V. |  Novinky

---------

Ve zkratce:
Lucie Vondráčková se na akci skvěle bavila.

Úvod: V Horním Bezděkově se to v neděli hemžilo hvězdami - Lucie Vondráčková, Pavel Kožíšek či Hanka Kynychová si nenechali ujít první ročník Pigyády, festivalu pohybu pro děti rádia Pigy.cz.

Článek:
"Už když jsem byla malá, tak jsem si přála mít něco určeného jenom pro děti. Takže jestli je to tak, pak je to úžasné," chválila projekt dětského rádia Pigy zpěvačka Lucie Vondráčková, která na akci dorazila v dobré náladě a ochotně se s dětmi fotila a podepsala desítky fotek.

Protože Lucie v dětství jeden televizní pořad pro děti moderovala, možná by si uměla představit i novou spolupráci s dětským rádiem: "Myslím, že to je docela dobrý nápad. Kdyby Pigy moderoval se mnou," a se smíchem dodala: "Ale spíš by to chtělo nějakou mladší holčičku."

Jeho posluchačem se možná zanedlouho stane i její syn Matyáš. Aktuálně ho ale nejvíc baví znělka ze seriálu Přátelé: "Když zazní, končí jídlo, končí pití, prostě všechno a jenom ta znělka."

Překvapivě zatím vůbec nezná hudbu svojí mámy:"Myslím, že Matyáš moje písničky ještě neslyšel, já jsem mu žádné nepouštěla. Já bych ráda, aby byl co nejdéle dětský a tak mu pouštím hodně dětské písničky, které jsem zatím neudělala. Tak až udělám nějaké dětské CD, tak mu je pustím."

StoneBridge Remix

20. srpna 2012 v 13:53 | Music server |  Novinky
Lucce Vondráčkové se v poslední době daří. Získala lukrativní zakázku od Disney/Pixar - pro nový film "Rebelka" nazpívala titulní píseň - a druhá vlna úspěchu se objevuje i u jejího předchozího singlu "Ty jsi ten nej". Originální verzi si natolik oblíbil věhlasný švédský producent StoneBridge, že singl přepracoval do tanečního hábitu. Povedlo se mu ubrat trošku toho zbytečného sladu, který originál písně má, dodaný beat nejen že neškodí rádiovým uším, ale úplně v klidu zapadne i do nějakého setu v prestižním klubu. Vzhledem k tomu, že Lucka se se StoneBridgem setkala před pár týdny i osobně a dle slov obou okamžitě fungovala i chemie, lze doufat, že nezůstane u jedné spolupráce.