Červen 2012

Kontakt

29. června 2012 v 13:16
Byly změněny kontaktní emaily...

Církev se zlobí na zpěvačku Vondráčkovou. Lucko, boj se prokletí!

9. června 2012 v 12:06 Novinky
Lucie Vondráčková
Lucie Vondráčková
Foto: Vojtěch Resler


Kdyby dřítenský velebníček Ján Němec mohl, sešle na Lucii Vondráčkovou (32), režiséra Zdeňka Trošku (59) a jeho další hvězdy právě natáčené komedie Babovřesky všechny pekelné mocnosti. Nebo je aspoň prokleje do pátého pokolení. Málem ho trefil šlak, když se dozvěděl, že obec "jeho" kostelík propůjčila pro takovou nemravnost jako je natáčení "strašně hříšného" filmu, kvůli kterému jistě přijdou do spárů Lucifera všichni, kdo na něj jen pomyslí nebo ho zahlédnou v půjčovně!
V Dříteni se natáčela velká scéna svatby Lucie Vondráčkové, jež si tu svou opravdovou zopakovala po roce, a Jana Dolanského. A taková prostopášnost se božímu služebníčkovi, který je snad ještě víc pobožný, než Troškův slavný farář Otík z trilogie Slunce, seno..., pranic nelíbila. Natáčení v kostele bere jako jeho zneuctění. "Vyndali obětní stůl z kostela a byl svátek Božího těla! Prostě s tím nesouhlasím a odmítám to," hudroval v deníku Aha! místní zástupce nebeských sil, který o Troškovi údajně měl prohlásit, že je d***l.
Místostarosta obce se však rejžy zastal s tím, že kostelík patří Dříteni a ta natáčení povolila. Chybělo však málo a pohodové natáčení snímku zkazila jedna nepřející duše. Snad se za ni bude celý štáb vroucně modlit... ■

Lucie Vondráčková po roce znovu ve svatebním. Brala si ve filmu tátu čtyř dětí

8. června 2012 v 19:17 | Super.cz | Po kliku na "Celý článek" se zobrazí celej článek i s fotkama |  Novinky
Nevěsta Lucie Vondráčková s ženichem Janem Dolanským.

Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková (32) zažila opakování své velkolepé svatby! Zhruba po roce opět řekla v šatech nevěsty ano, tentokrát ale jejím vyvoleným nebyl manžel Tomáš Plekanec (29), nýbrž pohledný herec Jan Dolanský. Zatímco Lucka má jedno vlastní dítě, Honza vychovává tři svoje a jedno své partnerky Lenky Vlasákové. Podívejte se do fotogalerie, jak to Lucce při filmové veselce slušelo!
Vondráčková natáčí se Zdeňkem Troškou letní komedii Babovřesky. Hraje Ivanu, rozvedenou sestru faráře Lukáše Langmajera. Je učitelkou, která odešla ze školy, aby si na venkově odpočinula. V roli dokonce poklekne před starostou, aby mu dokázala, že má o místo skutečný zájem.
Honza Dolanský v roli Adama zdědí vilu po tetě Trůdě a snaží se ji zrekonstruovat. Sblíží se a hledají sejf se zlatými cihlami.
Dvojice se ale ve filmu nakonec nevezme. Celá svatba se jim jen zdá. "Natáčeli jsme záběry svatby, která bude ale jen jako sen. Oběma mladým aktérům se zdá sen o krásné, takové té americké svatbě, kde je veselo, všichni se smějí, zpívají, tleskají a tančí ala "Sestra v akci". Pak se ale probudí do ošklivého, propršeného rána, do reality," nastínil Zdeněk Troška děj.
A zatímco v Troškově poslední pořádné venkovské svatbě na konci filmu Slunce, seno a pár facek lítaly pohlavky po desítkách, v Babovřeskách byla pohoda a v kostele se dokonce i tancovalo.
"Ještě tady chybí Louis de Funes, a byli bychom komplet," poznamenal režisér. "Je to legrace a opravdu si to všichni užili. Když je pohodový štáb, herci i pohodový komparz, je pohodová práce," dodal Zdeněk Troška. ■