Duben 2012

Víte, kdo je kudrnatá černovláska? No přece Lucka Vondráčková v klipu, který natočila v Kanadě

26. dubna 2012 v 15:09 | autor: Super.cz | obsahuje odkaz na jinou stránku |  Novinky
CELÝ ČLÁNEK I S VIDEEM V ODKAZU NÍŽE

Pokud jste si mysleli, že Lucka Vondráčková (32) se po svatbě s Tomášem Plekancem (29) a porodu syna Matyáše stala bezduchou hokejovou manželkou, tak jste na omylu.

Na svatého Valentýna natáčela česká zpěvačka v montrealských ateliérech klip ke své nové písni "Ty jsi nej".Shodou okolností se na place Lucie minula s Julií Roberts, která zde natáčela svou pohádku Sněhurka. "Tak jsme to po té spící krásce trošku roztancovali," směje se.

"Bylo nádherný si po těhotenství a dvou měsících života s Matyášem pořádně zatancovat. Je to jako byste každý krok poprvé objevili. Jako když po dlouhé době a velké žízni skočíte do vody,"

V předělávce k písni "Tiny Turner Simply The Best" se Vondráčková objevila v černé afro paruce, a tak se nabízela otázka, jestli tím chtěla vzdát hold rockové babičce.

"Od Tiny Turner jsem na tuhle krásnou písničku dostala svolení."

CELÝ ČLÁNEK ↑

Lucie Vondráčková se pět měsíců po porodu vrací na plac. Dostala hlavní roli ve filmu

18. dubna 2012 v 16:00 | autor: Super.cz | Foto žádné |  Novinky
A mateřská je u konce. Zatímco v Kanadě se Lucie Vondráčková(32) věnovala na plný úvazek manželovi Tomášovi Plekancovi(29) a synovi Matyášovi, s návratem do Čech se vše mění. Zpěvačka má naprosto naplněný diář a dokonce získala hlavní roli ve filmu.
Jedná se o nový snímek režiséra Zdeňka Trošky (58), který má navázat na úspěšnou sérii Slunce, seno... Pracovní název zatím zní Babovřesky aneb Z dopisu venkovské drbny. Točit se začne už v polovině května v jižních Čechách. To bude tak akorát, aby Lucie Vondráčková doržela svůj slib, že hodlá syna kojit do jeho pěti měsíců.
"Někteří se v tom možná i poznají. Nechybí třeba místní drbna Božena Němcová, ale i další reálná jména, která jsem přenesl do samotného děje," řekl Blesku režisér a autor scénáře Zdeněk Troška. Jakou roli bude přesně Lucie Vondrákočková mít, neupřesnil. ■

Bílá vrací úder: Lucii Vondráčkovou sesadila na TýTý z trůnu

14. dubna 2012 v 22:02 | autor: Super.cz | Více informací zítra |  Novinky
Lucie Bílá (46) je zpátky na vrcholu. Loni ji z trůnu nejlepší zpěvačky v anketě televizní popularity TýTý sesadila Lucie Vondráčková(32). Letos Bílá opět zabodovala a Vondráčkovou odsunula zpět na druhé místo.
Ve Vinohradském divadle ale Bílá chyběla. Cenu za ni přebral bratr Karel Zaňák. "Lucie tohoto času někde křepčí," omluvil svoji sestru.
Lucie Vondráčková(32) na TýTý dorazila i přes to, že se dnes dopoledne vrátila unavená po dlouhém letu z kanadského Montrealu. V divadle zasedla po boku manžela Tomáše Plekance (29). Na sobě měla nádherné šaty od návrhářky Jaroslavy Sedláčkové.
Osobností televizního zpravodajství se stala Lucie Borhyová (33), osobností televizní publicistiky je Václav Moravec, televizní zábavu ovládl Ondřej Sokol, za kterého cenu převzal Michal Suchánek, sportovním moderátorem se stal Vojtěch Bernatský, nejlepším hercem je Rudolf Hrušínský, mezi herečkami zabodovala Hana Maciuchová, zpěvákem roku je už podruhé Michal David (51). Cenu mu předávala Ivana Gottová(36), pořadem roku se stala Partička a nejoblíbenějším seriálem je Vyprávěj . Zrcadlo TýTý v kategorii objev roku získal Tomáš Klus. I ten v divadle kvůli vystoupení chyběl.
Do dvorany slávy byl uveden Radoslav Brzobohatý. Cenu mu předávala jeho bývalá láska Jiřina Bohdalová. Jejich vztah byl dlouhých třicet let na bodu mrazu. Mluvit spolu začali až loni kvůli natáčení filmu Vrásky z lásky. Absolutním vítězem TýTý je pořad Partička. ■

Lucie Vondráčková ukázala nádherného čtyřměsíčního syna: Ten je ale rozkošný!

6. dubna 2012 v 11:21 | autor: Super.cz | zveřejnil: Tom |  Novinky
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková(32) nafotila nádherné fotografie se svým čtyřměsíčním synem Matyášem, kterého manželovi, hokejistovi Tomášovi Plekancovi(29), porodila loni v prosinci. Žijí společně v kanadském Montrealu, kde snímky také vznikaly.

Lucii se synem nafotila pro nové číslo magazínu OK! známá fotografka Vendula Fantová. Malý Matyáš si focení užíval. Celou dobu se smál na celé kolo a bylo vidět, že je to společenský chlapeček.

"Matyáš je hrozně hodný chlapeček. Mateřství si užívám naplno, nemám nikoho na pomoc, žádnou chůvu ani nechci," řekla OK! magazine Vondráčková, která se malému Matyášovi již brzy chystá ukázat Prahu.

"Na konci dubna letíme domů. Tomášovi končí sezóna a rodiče se už na malého těší. Zatím ho znají jen přes skype a z fotek," dodala Vondráčková. ■

Finálové hlasování do TýTý: HLASUJE SE ZNOVU!

3. dubna 2012 v 15:51 | luckav.cz |  Novinky

Finále ankety TýTý 2011 se blíží! Lucka se dostala do nominace mezi TOP5 ZPĚVAČEK.

A teď je jen na nás, kolik hlasů Lucka získá, jestli vyhraje i letos. Od dnešního dne až do 14.4.2012 se do ankety TÝTÝ 2011 hlasuje úplně od začátku! Posílá se nový tvar SMSky!

JAK HLASOVAT PRO LUCKU DO TÝTÝ 2011?

1) SMSkou (z každého mobilu jde až 30 SMS hlasů)
pošli SMS ve tvaru: TT 8 VONDRACKOVA LUC
na číslo: 906 15 09. Cena SMS je 9 Kč vč. DPH.
POZOR! pište bez diakritiky a opravdu jen LUC (ne Lucka ani Lucie)

2) a přes web www.tyty.cz
Do finále ankety TýTý 2011 se dá hlasovat také přes internetový formulář na www.tyty.cz

Finálový večer TýTý 2011 vysílá Česká televize 14. 4. 2012 ve 20.00 hod. z Divadla na Vinohradech.