Únor 2012

Vzkaz od Lucky

26. února 2012 v 11:51 Novinky
Ahoj! Díky za přání k Matyáš svátku:) ještě z toho nemá moc rozum, ale všechny vzkazy jsem vyřídila a začal se smát a masakrovat plyšovýho tučňáka, kterýho má rád:) klip jsme zdárně natočili. Trávím teď čas v montrealské střižně, aby bylo všechno přesně tak, jak jsme si vymysleli:) Doufám, že se vám bude líbit. Je tanečnější než kdykoli předtím:) Napadly tu metry sněhu, takže focení, které se chystá, bude asi veliké dobrodružství. Snad se nějak prokopeme ven z domu:) Slyšela jsem, ze je u nás už skoro jaro, tak si ho užívejte a v dubnu se na vás těším:) Lucka


Na BLANÍKU proběhl Víkend s Lucií Vondráčkovou!

21. února 2012 v 17:17 | luckav.cz |  Novinky
Lucie Vondráčková byla hostem Rádia BLANÍK o víkendu 18. a 19. února. Představila své nové 2DVD nazvané "20x20" a promluvila o svém životě v Kanadě, kde jí největší radost dělá péče o syna Matyáše.

Představte nám nové 2DVD!
Přišla jsem s nápadem, že vydáme DVD, kde budou všechny mé videoklipy, jenže jsem netušila, že jich je tolik. Zjistila jsem, že jich je více jak 40, takže jsme museli udělat 2DVD. Byla jsem šťastná, že jsme to stihli do prázdnin, protože pak už jsme měli trochu fofr.


Co konkrétně nové 2DVD obsahuje?
Když si DVD zapnete, půjdete postupně zpátky do minulosti. Na začátku jsou nejnovější klipy a dojdete až k roku 1993, kdy mi bylo 13 let. To jsme natočili Marmeládu a Tenisák. Docela jsem se pobavila, když jsem se na to zpětně dívala. Dneska, když začínají zpěváci v tomto věku vystupovat, mají své stylisty a vizážisty. To tehdy nebylo, takže já do svých 17 let nejsem nikde vůbec nalíčená. Ale jsem za to ráda.


Co v současnosti děláte?
To je jednoduché. Nespím, pořád lítám po schodech nahoru a dolů, protože to uklidní malého, když začne plakat. Proč tomu tak je, to nikdo neví. Jestli máte teď miminko, které hodně brečí, tak doporučuji velký míč na cvičení. To malého také uklidní, když na něm hopsám a držím ho přitom v náručí.


Kde se momentálně nacházíte?
Teď jsem zrovna na terase našeho domu v Montrealu, protože Matyáš spí, nechci ho vzbudit. Je tu kupa zmrzlého sněhu, zrovna se tu dívám asi na tři veverky, které nám tu kradou jablka a je mi hrozná zima.


Důvod pobytu v Montrealu pro ty, co netuší?
Mám tu manžela a rodinu. Vypadá to, že v dubnu pojedeme do Čech, protože začnu točit novou desku a pohádku. Na to se moc těším.


Na čem v současnosti pracujete?
Příští týden natočíme videoklip, který tu stihneme ještě sestříhat. Bude to určitě hodně časově i technicky náročné. Držte mi palce, ať to dobře dopadne, protože budu poprvé pracovat s lidmi, které moc neznám. V Čechách jsem měla svůj tým, kde jsem věděla co mohu od koho očekávat.


Jak se Vám nyní změnil život s miminkem v Kanadě?
Změnil se hezky. Nemusím večer odbíhat od Matyáše do divadla. Můžu být pořád s ním, vidět každý jeho pokrok a za to jsem ráda. Ono to strašně utíká. V tom vidím velkou změnu, protože posledních 10 let jsem měla každý večer divadelní přestavení. Teď mám večer sama pro sebe.


Nyní jste docela dlouho v Kanadě, uvidíme vás i v České republice. Jak dlouhý čas tu budete trávit?
Zatím to vychází půl na půl. Půl roku jsme tady, půl roku v Čechách. Tím, že žijeme ve vyspělé době, mohu pracovat i na dálku, můžu dělat na nových klipech i písničkách, i když jsem tady.


Jaké to je s miminkem?
Je to hrozně zvláštní, když máte najednou doma takového malého skřítka. Když si koupíte novou televizi, dostanete k ní manuál o devíti stech stránkách. Když opouštíte porodnici, dostanete do ruky jeden papír a starejte se... Tady to chce sbírat zkušenosti, poznávat jeho svět den po dni. Ale zvládáme to.


Jak jste se s Tomášem seznámili a jaká byla svatba?
Svatba byla komorní, měli jsme tam jenom 25 lidí. Pak dorazili paparazzi, ale naštěstí nestihli to zásadní. S Tomášem jsme se seznámili předloni v červnu na jedné akci, kde jsem zpívala. Moc se mi tam nechtělo, už bylo pozdě. Tomášovi se tam také nechtělo. Byl to ostud, že jsme se sešli.


V České republice jste v popředí hitparád i slavíků, když jste nyní v Kanadě, nechcete opět dobývat hudební svět?
Ne. Mně se nejlíp zpívá česky. Nikam se nehrnu. Tady zrovna probíhá americká Superstár, v porotě je Jenifer Lopez, kterou mám moc ráda. A je tu tolik lidí, kteří tak nádherně zpívají. Cpát se mezi ně by bylo holé šílenství. Ani mě to neláká, já jsem o zpěvu vlastně nikdy nesnila, pro mě je to jenom krásný bonus v životě.


Jakou pohádku chystáte natočit? Čeká nás nějaké překvapení?
To nemohu prozrazovat. Dokud film není v kinech, jako by nebyl. Je to záležitost na dlouhou trať. Chystám ale hudební překvapení na zimu a na jaro. Jsem zvědavá, co tomu řeknete. Začínáme pracovat na nové desce, ale ještě před tím se objeví malé kanadské překvapení.


Přání posluchačům BLANÍKU z Kanady?
Zdravím všechny posluchače Rádia BLANÍK. Stojím tu na terase a je mi pěkná zima. Doufám, že u vás je menší. A pokud mrzne, že jste doma někde u krbu. Mějte se moc hezky.

Začíná nominace do ankety TýTý 2011

21. února 2012 v 17:15 | luckav.cz |  Hlasuj pro Lucku
Od dnešního dne 20.2.2012 do 18.3.2012 začíná jako každoročně první fáze hlasování, kde pak vzejdou opět nominační pětice kandidátů a hlasování bude pokračovat od 2.4.2012 do 13.4.2012 kdy hlasování skončí a o den později bude ČT1 vysílat finálový večer!

Lucku můžeme podpořit v kategorii ZPĚVAČKA třemi způsoby!!!

1/ SMSkami (každý může poslat až 30 SMS hlasů!):
SMS ve tvaru:
TT 8 LUCIE VONDRACKOVA
na číslo: 906 15 09 (cena 9 Kč)

2/ přes formulář na www.tyty.cz
Přes internet se dá hlasovat zde: Nominační hlasovací formulář TýTý 2011
v obouch těchto případech se nominační hlasy přijímají do 18.3. do 24:00

3/ Na korespondenčním lístku
Hlasovat můžete i přes vyplněný hlasovací kupon, který najdete v těchto časopisech: Týdeník Televize, TV Revue, TV Plus, TV Max, Žena a život, Claudia, Tina, Chvilka pro tebe.

vše o pravidlech a jak hlasovat do 21. ročníku ankety TÝTÝ 2011 naleznete zde

O víkendu poslouchejte rádio Blaník!

16. února 2012 v 17:15 | luckav.cz |  Novinky


Tento víkend přivítají moderátoři na Rádiu BLANÍK Lucii Vondráčkovou! S oblíbenou zpěvačkou a herečkou si budou povídat o její rodině i nových pracovních plánech. Jak se jí daří v Kanadě a co jí v poslední době dělá největší radost. To vám sama Lucka prozradí ve vysílání na rádiu Blaník (www.radioblanik.cz)

Na BLANÍKU vám navíc zahrají její nejoblíbenější písničky, a k tomu se bude rozdávat jeden speciální dárek!

2DVD s názvem "Dva krát dvacet"

Celkem zde najdete 40 videoklipů z let 1993 až 2011!

Uvidíte zde, jak šel čas s jednou z našich nejoblíbenějších zpěvaček!

Tak buďte ve střehu a hledejte celý tento víkend ve vysílání Rádia BLANÍK písničky Lucie Vondráčkové!

iTunes: Manon, The best of English version

16. února 2012 v 17:12 | luckav.cz |  Novinky


Apple před nedávnem spustil český oficiální online obchod s hudbou - iTunes Music Store. Mezi výběrem hitů najdete i písničky od Lucky! více zde

Na iTunes najdete tato alba:
Manon
The Best of Lucie Vondráčková
Mini-Pelmel 1993-2007
Dárek

ČESKÝ LEV 2011: HLASUJTE PRO NEJOBLÍBENĚJŠÍ HEREČKU

16. února 2012 v 17:08 | luckav.cz |  Hlasuj pro Lucku
Od dnešního dne můžeme Lucce poslat hlas do ankety ČESKÝ LEV 2011.

HLASUJE SE NA www.ceskylev.seznam.cz

Hlasování potrvá od 13. 2. 2012 (01:00) do 29. 2. 2012 (23:59). Vítěz bude zveřejněn na stránkách www.ceskylev.seznam.cz 1. 3. 2012 ve 12:00.

Výsledky ankety budou slavnostně vyhlášeny na předávání cen Českého lva 2011 v přímém přenosu na ČT1.

Slavnostní večer proběhne 3. 3. 2011 od 20 hodin ve Velkém sále pražské Lucerny. V přímém přenosu na ČT1.

Pro klub

1. února 2012 v 0:01 Pro klub
Od 1.2.2012 pro Vás spouštíme nový "portál" PRO KLUB kde je možno se zaregistrovat do klubu. Díky registraci získáte spoustu výhod nad lidmi kteří v klubu nebudou a také třeba bezplatnou propagaci webu (pokud nějaký máte)... Vše je zcela zdarma a proto neváhejte a zaregistrujte se. Nový blog je ZDE a důvod proč se zaregistrovat a spoustu dalších informací najdete ZDE. Neváhejte a zaregistrujte se.