Listopad 2011


Lucka prozradila vše o manželství, těhotenství

20. listopadu 2011 v 15:23 | luckav.cz |  Novinky
Budoucí maminka Lucie Vondráčková chystá pro svoje fanoušky vánoční dárek, jímž se jim rozhodně zavděčí.

O novém dvoj DVD i tom, jak se jí právě teď daří, poslala rozhovor až z daleké Kanady, kde žije s manželem Tomášem Plekancem. Miminko tam sice porodí, ale hodlá mu dát typicky české jméno. "Ať tady mají pořádný jazykolam," směje se zpěvačka.

Celý rozhovor si můžete přečíst zde:
Rozhovor: Lucka Vondráčková exkluzivně z Kanady prozradila vše o manželství, těhotenství i očekávaném miminku


Saša Šeflová, Super.cz

Nové DVD 2x20

20. listopadu 2011 v 15:20 | luckav.cz
Vydavatelství Tommü records právě vydává edici všech videoklipů Lucky Vondráčkové! Během několika dnů můžeme nové 2DVD s neobvyklým názvem 2x20 očekávat v obchodech s hudbou! Dokonce se dá DVD už i předobjednat u firmy Popron za pouhých 299 Kč!

Na 2DVD 2x20 jsou všechny Lucčiny klipy z let 1993 až 2011, včetně posledního tanečního hitu Byla to láska! Mezi bonusy se objeví například i klip Štětec se skupinou Street69.

V seznamu nechybí ani poslední novinky jako aktuální JMMR, Labyrint ze stejnojmenného filmu nebo Kočičí. Tenkej led, Láska umí víc, Vítr, Nech mě jít, Strach, Láska na 100 let, Hej lásko velká, Vánoční strom, Džíny, E.T., Páže, Markytánka a spoustu dalších, remixy i mnoho zajímavostí můžete mít doma, když si tuto edici pořídíte.

Nový klip JMMR

20. listopadu 2011 v 15:09 | luckav.cz |  Klip
Lucka oprášila 17 let starou písničku a natočila k ní klip, který portál Stream.cz zveřejnil v exkluzivní premiéře.

ps: pokud se vám automaticky nenačte HD kvalita klipu, tak si ji přepněte kliknutím na ikonu LQ, kterou najdete v okně videa klipu hned vedle nastavení hlasitosti zvuku.


Slavík

20. listopadu 2011 v 15:06