Září 2011

Klip LABYRINT + bonus

27. září 2011 v 19:47

V blízké době do kin přijde film LABYRINT, kde Lucka hraje hlavní roli. Na začatku měsíce září však Lucka už nechala zveřejnit klip k tomuto filmu.


V odkazu najdete i rozhovor s Luckou k filmu a spoustu fotek.Náš TV tip: film Ta třetí podle románu J. Havlíčka

27. září 2011 v 19:32 | luckav.cz |  Lucka v TV


Lucky jedna z největších filmových rolí - Adéla ve filmu režiséra Dušana Kleina podle románu J. Havlíčka Ta Třetí. (Drama, Česká republika, 2002, 89 min.)

VYSÍLÁ ČT1 28.9.2011 od 22:05

Režie: Dušan Klein
Herci: Lucie Vondráčková, Vladimír Dlouhý, Ilona Svobodová, Vladimír Škultéty, Ondřej Pavelka, více...

Motto: Lásky hra bývá mnohým osudná stejně jako ve filmu podle románu J. Havlíčka.

Krátký popis
V románu Ta třetí jde o niterné drama Jiřího Mánka, čtyřicetiletého pokladního v Živnostenské bance, který má umělecké nadání, vlohy hudební i malířské. Po zkušenostech z bojiš první světové války si zvolil zaměstnání, které ho velmi dobře zajišuje existenčně, ale neuspokojuje ho v jeho ambicích. Žije osaměle s matkou, dobře si rozumí s bratrem Teodorem, s kterým ho spojuje láska k hudbě. Vzruch do Jiřího života vnese náhodné seznámení s mladou atraktivní dívkou Adélou, se kterou si, aspoň v počátku, připadá uvolněný a jakoby omládlý. Adéla je otevřená a přímá, až někdy netaktní a provokativní. Její vyzývavost a Jiřího přecitlivělost jsou stále silnějším zdrojem konfliktů, které vrcholí ve chvíli, kdy se Adélina bezděčná koketérie stává příčinou pokusu o sebevraždu Jiřího synovce. Problematický vztah s Adélou se ještě zkomplikuje, když do Jiřího života vstoupí bývalá kamarádka z dětství Milena. Jiří bezvýchodnost nedokáže vyřešit jinak než únikem ze života.

Leoš Mareš se fotil se Šmoulou hokejistou :)

27. září 2011 v 19:30 Foto

Krásný dobrý den, posílám Vám fotku Šmouly od Lucky :) Byl viděn v Liberci :) Renata
Leoš Mareš se svojí rodinou u Šmouly hokejisty
Foto: Foto Nadační fond AlbertLucčin šmoulový hokejista v Brně - Olympia :-) 2.8A
Zasílám foto Šmouly od Lucky. Byl zachycen v IC Nisa v Liberci ve čtvrtek 15.8. a pak v pondělí 19.8., kdy byl, bohužel, již bez hokejky! Pavla z LibercePOZOR! Megahit startuje! Nový videoklip BYLA TO LÁSKA

27. září 2011 v 19:28 | luckav.cz |  Klip
Po megahitu Dlouhá noc Heleny Vondráčkové, kterou napsal Michal David společně s Hankou Sorrosovou, přichází tato autorská dvojice s další povedenou a velice chytlavou peckou s názvem Byla to láska!

Tentokrát jde ale o duet a to navíc dvou nejoblíbenějších českých hlasů současnosti, držitelů zlatých zrcátek TýTý 2010 - Lucie Vondráčkové a samotného autora hudby Michala Davida. A povedlo se! Singl Byla to láska má správný rytmus i melodii a společně s vychytaným textem se snadno vryjí pod kůži a nepustí.

A aby fanoušci dostali opravdu vše, tak se Lucie s Michalem ještě společně pustili do videoklipu. Natáčelo se po celé Praze několik dní a nocí, zapojilo se přes 80 tanečníků a oba interpreti si vyzkoušeli jaké to je se prohánět v luxusním voze Rolls-Royce.

Pohodový, veselý, ale ne zaláskovaný. Že duet není o lásce dvou lidí, jak by se na první pohled mohlo zdát, již před časem upozornil i Michal David: "Není to o lásce nás dvou, tomu by těžko někdo uvěřil, že? Je to o tom, že nás spojuje moje láska k muzice a její k tanci."

Na ještě horký videoklip Byla to láska se můžete exkluzivně podívat zde:
Napište nám sem do vzkazů jak se vám nový videoklip líbí :-)

A že se vám klip líbí můžete dát vědět i zde na Youtoube kliknutím na palec nahoru! Klip se tak může dostat do TOP nejoblíbenějších videí na Youtube za daný den :)Lucka videohostem Megatour Michala Davida

27. září 2011 v 19:24 | luckav.cz |  Novinky

Tak ruku mi dej, sesbírej céčka, napij se Coly, protože ať jsi Ruská Máša nebo Dítě ráje teď budeme žít Nonstop! Tak zní slogan velké Megatour Michala Davida, která odstartuje již v říjnu a kde se objeví i Lucka! "Od října do prosince si semnou zazpívá jako host oblíbené hudební seskupení DaMiCHi a videohost Lucka Vondráčková," láká na svůj mega koncert hitmaker Michal David, který s Luckou nazpíval a brzy chystá zveřejnit duet Byla to láska. Michalovo turné proběhne v několika krajských městech jako např. České Budějovice, Pardubice, Plzeň, Karlovy Vary, Olomouc, Brno, Zlín, Ostrava a samozřejmě Praha!

18.10. 2011 Budvar aréna, F.A Gerstnera 7/8, České Budějovice
29.10. 2011 ČEZ Arena, Sukova tř. 1735, Pardubice
02.11. 2011 ČEZ Aréna, Štefánikovo náměstí. 1, Plzeň
09.11. 2011 KV Arena, Západní 1812/73, Karlovy Vary
12.11. 2011 Zimní stadion Olomouc, Hynaisova 9a
15.11. 2011 Hala Rondo, Křídlovická 911/34, Brno sledujte Ticketportal.cz
17.11. 2011 Sportovní hala Euronics, U Zimního stadionu 4286, Zlín
23.11. 2011 Zimní stadion SAREZA, Čkalovova 6144/20, Ostrava-Poruba
21.12. 2011 Palác Lucerna - Velký sál, Štěpánská 61, Praha 1
22.12. 2011 Palác Lucerna - Velký sál, Štěpánská 61, Praha 1

podrobnosti na www.ticketportal.cz

PŘEDPOSLEDNÍ KLIP PŘED PORODEM

27. září 2011 v 19:20 | luckav.cz |  Novinky
V kinech se letos objeví thriller Labyrint s Luckou v hlavní roli. K filmu ještě nebylo možné shlédnout trailer a Lucka už uvolnila singl zdarma ke stažení a před pár dny i oficiální videoklip, který toho prozrazuje možná víc než si producenti filmu představovali. Očividně to zafungovalo, video mělo za pouhý den po zveřejnění na Stream.cz přes 20tisíc shlédnutí!

Natáčení klipu k písničce Labyrint probíhalo v Praze v úmorných vedrech, což zcela koresponduje s vyzněním celého filmu. Ten se natáčel v děsivých a nevětraných podzemních chodbách, což prý taky nebyla procházka růžovým sadem.

A co nám ke klipu exkluzivně jen pro fanweb prozradila sama Lucka? "Je to písnička o naprosto pokaženým vztahu dvou lidí. Nevyšlo jim to. No a záběr na holku, která zrovna čeká miminko mi do toho těžce nezapadal. Tak jsme nechali klip na detailech a na textu. Ten celou písničku unese, stejně jako ti, kterým to v lásce z jakéhokoli důvodu nevyšlo. Vždycky je nejlepší se zase zvednout a jít dál, i když je to těžký."

Rozhovor s Luckou o filmu Labyrint a fotky ve velké kvalitě najdeš zde

LABYRINT - videoklip - titulní píseň z filmu Labyrint (2011)
zpěv: Lucie Vondráčková / hudba: Jiří Vondráček / text: Hana SorrosováLucky Šmoula viděn v Plzni

11. září 2011 v 13:37 | luckav.cz |  NovinkyFanynce Mirušce z Plzně se podařilo tento týden odchytit Šmoulu, kterého Lucka vytvořila v rámci nadace Albert. "Po celé OC Plaza v Plzni byla výstava Šmoulů, tak jsem toho Lucky vyfotila a posílám Vám ho, abych se mohla podělit i s fanouškama," napsala nám s nadšením Miruška.

Budete-li mít i vy podobné úlovky, pošlete nám je také ;-)

Lucka se stala na pár dní profesionální manekýnou

11. září 2011 v 13:33 | luckav.cz |  Foto
Módní ikona Lucie Vondráčková? Nečekané spojení. Obvykle potkáváme Lucku v džínách a tričku a "módní policie" ji zrovna nechválí! Spolupráce s módní návrhářkou Libkou Safr je ale příslibem výrazné změny. Lucka se stala na pár dní profesionální manekýnou.Lucie Vondráčková si odskočila od manželských povinností přímo do módní mediální mašinerie. I když je v několikátém měsíci těhotenství, tak na fotografiích byste marně hledali náznaky požehnaného stavu. Jako mávnutím kouzelného proutku zmizelo klubající se bříško a během celého focení a natáčení pro internetovou televizi fashionstar.cz známá zpěvačka nedala vůbec znát svůj požehnaný stav.

Lucie je skutečnou profesionálkou a je vidět, že i ona podlehla módě a nechala se vést módními trendy bez ohledu na manžela či svůj stav. Lucie Vondráčková je totiž známá z rubrik módní policie, kde dostává již tradičně nízké hodnocení a objevuje se tu spíše jako výstraha pro ostatní. Na těchto nových snímcích ovšem dokazuje, že i když ji všichni považujeme za intelektuálku, která styl neřeší, tak má v sobě skryté vlohy a určitě se módním extrémům nebrání.

"Spolupráce s Libkou a celým týmem byla moc fajn. Celý život se řídím heslem: Džíny, triko, sako. Hodně chodím po světě pěšky, takže je pro mě na prvním místě praktično a pak teprve experiment. Ale focení je něco jiného. Ráda zkouším to, co bych si za jiných okolností na sebe nevzala a pak koukám do zrcadla a nepoznávám tu holku v odraze! Libce jsem dala volnou ruku a do ničeho jí nemluvila. Od první minuty jsem viděla, že má jasný názor a to mě uklidnilo. Jo a mimochodem, ty modré šaty byly nej," řekla k projektu sama Lucie Vondráčková.

Lucie Vondráčková si zahrála "Máří Magdalénu" módního průmyslu a inspirací byla i jedna z jejích písní z alba Fénix s názvem Markytánka.

Natáčení a focení probíhalo v divadle Rokoko, které bývalo i domovskou scénou zpěvačky, dále v kavárně Érra v Konvitské ulici či v kostele sv.Martina na Perštýně. Lucie měla možnost obléknout modely známých návrhářů a značek jako např. Jaroslavy Dovcové, Petry Balvínové, Libky Safr, Barbory Fialové, značek Dolce&Gabbana, Hermés nebo šperky firmy Diamonds and Pearls či slovenky Petry Toth.

O styling se staral Stan Steiner, make-up a vlasy měla na starosti Lenka Šourková, celý koncept vytvářela Libka Safr, známá módní návrhářka, které poznamenala nedávno v médiích propíraná kauza týkající se nové kampaně na kolekci klobouků podzim/zima, kde Veronika Machová pózovala s moučkovým cukrem, který připomínal kokain.

"Je třeba lidi šokovat, když jste umělec. Od módních návrhářů se tady čeká pouze to, že vyrobí nositelné oblečení, udělají přehlídku se známými modelkami a pak vše pověsí na ramínka do obchodu a modlí se, aby to prodali, ale já chci od módního návrhářství víc. Žiju tím, každý kousek mého těla v každou vteřinu dne žije módou a uměním, a tak jsem se rozhodla nestát stranou od zahraničních kolegů a pořádně se opřít do práce, tvořit tak, jak to cítím a ne jak se to očekává. Moc mne to uspokojuje a není ničeho víc osvobozujícího pro umělce, než když nemusíte koukat na rozpočet, na to jestli vyděláte a to já nemusím," říká Libka Safr.

Režie, kamera a střih je práce fotografa Roberta Smělého, který pořídil zároveň i zmiňovanou kolekci fotografií.

zdroj: EXKLUZIVNÍ FOTO: Lucka Vondráčková jako MÁŘÍ MAGDALÉNA módního průmyslu!


Rozhovor v časopise FLAIR: Láska nebeská

11. září 2011 v 13:32 | luckav.cz |  Novinky

"Rozhovor jsme dělali v kavárně Louvre na Národní třídě. Lucie přišla včas, netrpí totiž hvězdnými manýry, objednala si horkou vodu s citronem a začala vyprávět, jak je její život naplněný láskou a čeho se nejvíc bojí, až porodí své první dítě,..." takovým odstavcem uvádí svůj rozhovor pro časopis FLAIR Libka Safr.

Časopis FLAIR vychází v září 2011 a video z focení pro tento magazín najdete zde: www.fashionstarstv.cz