Srpen 2011

Info.

30. srpna 2011 v 13:11

Hlasujte v nové a nezapomeňte soutěžit v soutěži


TO BYL NÁŠ HIT

28. srpna 2011 v 12:31


Dabing: hlavní dvojrole ve filmu Monte Carlo

28. srpna 2011 v 12:29 | luckav.cz |  Novinky
Na stanici HBO budete moct shlédnout film Monte Carlo, ve kterém Lucka dabovala hlavní postavu..

Monte Carlo
Dobrodružný / Komedie / Romantický
USA / Maďarsko, 2011, 109 min

Tři mladé dívky Grace, Emma a Meg se chystají na svůj vysněný výlet do Paříže, který se ale změní ve velkou tragédii. Rozhodnou se dát si menší pauzu v pětihvězdičkovém hotelu, kde se Grace vydává za britskou dědičku Cordelii Winthrop Scott, aby si s děvčaty užily dovolenou, jakou si zaslouží.

Režie: Thomas Bezucha
Hudba: Michael Giacchino
Hrají: Selena Gomez, Cory Monteith, Leighton Meester, Katie Cassidy, Andie MacDowell, Catherine Tate, Brett Cullen, Pierre Boulanger, Valérie Lemercier

zdroj: CSFD.cz, fdb.cz

Den v Montrealu s Plekancem a Vondráčkovou

28. srpna 2011 v 12:26 | luckav.cz |  Novinky
Hokejový trénink, lekce francouzštiny, návštěva dětské nemocnice i útulku pro psy a kočky. Jak vypadá jeden "obyčejný" den Tomáše Plekance s Lucií Vondráčkovou, mohou vidět diváci v dokumentu kanadské televize. Její reportérka ho strávila v Montrealu s českým útočníkem a zpěvačkou od rána až do večera.

Zdroj: VIDEO: Den v Montrealu s Plekancem a Vondráčkovou končil výběrem kočky

Premiéra klipu LABYRINT posunuto

28. srpna 2011 v 12:24 | luckav.cz |  Novinky
V pátečních Novinkách na Óčku měl být nový Lucčin videoklip k filmové písni Labyrint. Určitě se nemůžete dočkat, tak jako my. Přesto nás nový klip nechá ještě trochu napínat :-)

Exkluzivní premiéra se přesouvá o pár dní - na příští týden. Tak si užívejte posledního letního počasí a k TV se usadíme až příští týden :-)

V zářijovém POPCORNU vyjde PLAKÁT S LUCKOU!

28. srpna 2011 v 12:22 | luckav.cz |  Novinky
V září si hlídejte časopis Popcorn, najdete v něm po dlouhé době plakát s Luckou! ;-) Na facebooku čas. Popcorn, můžete dát vědět, jak se na nový plakát těšíte ;-)

A dnes vyšel článek v Jackie.. nic nového, asi zase hodně přibarveného, no možná si ho raději přečtěte, než si čas. koupíte.

Lucka Vondráčková: Říkali, že tu pro mě není místo

28. srpna 2011 v 12:19 | luckav.cz |  Novinky
V dnešním čísle čas. Květy vyšel rozhovor s Luckou. Dále článek o Lucce je i v Rytmu Života


Lucčin hokejový Šmoula bude v říjnu vydražen!

28. srpna 2011 v 12:17 | luckav.cz |  Novinky
Zpěvačka a herečka Lucie Vondráčková porodí v lednu své první dítě. V půlce těhotenství pozoruje, že s jiným stavem přišlo i značné zklidnění. Přesto si léto udělala hodně pracovní. Natáčela klip, koncertovala a zapojila se i do charitativní akce se Šmouly.

"Zdá se mi, že jsem daleko klidnější a je mi dost fuk, když mi ujede tramvaj. Jdu v klidu na další zastávku, a když mi ujede i tam, tak pokračuju pěšky na další, a tak jdu dál a dál. Došla bych tak až do Brna," řekla o změnách v těhotenství Lucie Vondráčková.

Sama zatím neví, co se jí narodí, ale stejně jako její manžel Tomáš Plekanec je zvědavá a nechá si pohlaví dítěte prozradit. Už přemýšlela i nad jmény, výběr ale nebude mít jednoduchý. "Líbí se mi odjakživa Jakub, Matěj, Eliška, Šárka, Filip a dalších asi deset. Jak vidíte, bude to lehké vybírání," řekla s zpěvačka s úsměvem.

V době svého pobytu v Čechách se Lucie Vondráčková zapojila i do charitativní akce Nadačního fondu Albert, pro nějž známé osobnosti malovaly postavičku Šmouly. Každá z nich bude v říjnu vydražena.
Lucie Vondráčková udělala Šmoulu podle svého manžela. Je to hokejista s kanadským tričkem a u nohou má puk s nápisem Plekanec.

celý článek na idnes.cz: Těhotenství mě zklidnilo, říká Lucie Vondráčková

Novinky

23. srpna 2011 v 23:32 | Tom |  Info...

!!! > NOVINKY < !!!

Rozhodli jsme se zveřejnit pár našich kroků do budoucna, aby jste se měli na co těšit :)

1) K 1. září se můžete těšit na nový vzhled stránek (Už teď můžete svoje návrhy na barvu stránek psát do komentářů u tohoto článku, také můžete posílat pěkné fotky s Luckou které by se dali použít)

2) Zítra (24.8) by jsme chtěli zveřejnit novou soutěž

V pátek sledujte Óčko! Bude premiéra klipu Labyrint!

23. srpna 2011 v 23:10 | luckav.cz |  Novinky


Tento pátek od 20 hod sledujte Óčko! Mezi novinkami se objeví i videoklip na Lucky písničku Labyrint, kterou nazpívala pro stejnojmenný thriller.

Film Labyrint
Nezávislý mysteriózní thriller Labyrint bude mít premiéru až v říjnu letošního roku, ale už nyní se v kuloárech skloňuje jako film, který dal dohromady herce, kteří by se asi na jiném projektu potkali jen těžko. Seriálový idol Jan Zadražil, mistr improvizace Martin Zbrožek, exotická kráska z Kostariky Mary Coronado a … Lucka Vondráčková. Kupodivu jim to na plátně spolu funguje více než dobře. I když natáčení bylo náročné.

Lucie Vondráčková hraje ve filmu adeptku novinářského řemesla, která se spolu s tajemnou sektou snaží přijít na kloub tajemstvím středověkého podzemí Prahy. Z velké části se ovšem natáčelo v chodbách pod Znojmem.