Červen 2011

Óčko: Jak šel čas s Luckou Vondráčkovou

24. června 2011 v 14:51 | luckav.cz |  Novinky
Lucie Vondráčková nedávno připojila ke svému příjmení ještě jedno - Plekancová. To svoje, pod kterým ji znají davy fanoušků, si ale nechá. Podívejte se, jak se vaše oblíbená zpěvačka měnila v průběhu posledních šesti let.

video a celý článek zde

SVATBA - foto

23. června 2011 v 16:43 Foto

Dopis a soukromé fotky od Lucky!

23. června 2011 v 15:05 | ZDROJ - luckav.cz |  Novinky
Ahoj!

Všem vám moc děkuju (a Tomáš taky :-)) za spoustu krásných přání a pozdravů. Svatba byla opravdu pidi. Přesně tak, jak jsme si oba přáli. Novináři si stihli nasadit foťáky až po obřadu a než se nasoukali na různé stromy v botanické zahradě v Troji, tak jsme byli fuč:-) Všechno vyšlo přesně tak, jak jsme doufali:-)
Posílám vám pár fotek jen pro vás a ještě vám chci dát pár drobných detailových upřesnění. Protože v každých novinách to díky zmatku v neinformovanosti vychází jinak a vy máte dostat zprávy opravdu zaručené a ne jiné.

Takže:

Hostů nebylo 100, ale 25:-)
Nebrali jsme se na Trojském zámku, (i když je moc krásný, ale na mě mooooc veliký:-)) ale v krásné barokní kapličce sv.Kláry nad neuvěřitelnou vinicí.
Začali jsme přesně v 11h a svědek to stihl na minutu přesně:-)
Kytice nebyla z kopretin, ale z heřmánku:-)

Na Zlaté hokejce sice dost pršelo, ale to Varům vůbec nevadí. Až tam někdy pojedete na výlet, vezměte si sebou nějaký hrneček a ochutnejte ten blahodárný pramen:-) Jsem moc zvědavá, jestli vám bude chutnat:-) Jsem celkem zdravě žijící člověk, ale tahle chuť je na mě asi zdravá až moc:-))
Taky jsem moc ráda, že se vám líbily moje jednoduchý šaty. Tenhle střih nosím nejradši už od maturitního plesu:-)
Počasí jim vyšlo vstříc a sem tam zafoukal i vítr, tak si vyloženě lebedily:-)

Pokud někdy budete mít čas a chuť, tak se zajděte do sv.Kláry podívat. Je to tam jako v pohádce:-)

Ještě jednou moc díky za přání a vzkazy. Udělali jste nám velkou radost:-)

Jo a málem bych zapomněla. Jmenuju se teď Lucie Plekancová Vondráčková:-)

Pro vás ale samozřejmě Lucka:-)

FOTKY BODOU CO NEVIDĚT VE FOTOGALERII

Bílá během vystoupení vběhla pogratulovat Lucce a Tomášovi

23. června 2011 v 14:53 | luckav.cz |  Novinky
Lucka se objevila po boku svého Tomáše na vyhlášení ankety Zlatá Hokejka 2011. Tomáš se umístil v anketě na 2.místě! Navíc k tomu na začátku přenosu, během svého vystoupení vběhla našim novomanželům pogratulovat Lucie Bílá :-)

Záznam ze slavnostního večera najdete zde v archívu České televize.


Lucie Vondráčková si v pražské Troji vzala Tomáše Plekance - nečekaně a v utajení..

23. června 2011 v 14:50 | luckav.cz |  Novinky
Nečekaně a v utajení se v pátek dopoledne herečka a zpěvačka Lucie Vondráčková provdala na vinici v pražské Troji za hokejového útočníka Tomáše Plekance. "Bylo to krásné," řekl iDNES.cz otec nevěsty Jiří Vondráček.

Jednatřicetiletá Vondráčková a osmadvacetiletý Plekanec, kteří spolu žijí převážně v Kanadě, si řekli ano v Praze.

Obřad proběhl v utajení a podle deníku Blesk na něj novomanželé pozvali jen své nejbližší příbuzné. Jak Lucie Vondráčková předeslala, na svatbě chyběla její teta Helena Vondráčková. "Nechci žádné divadlo kolem," říkala Lucie před svatbou.

Pro svatební hostinu zvolili italskou restauraci Mirellie na Vinohradech, kde personál plně respektoval jejich soukromí. Vondráčková si přála skromnou svatbu bez pozornosti médií. "Nejsem moc na takové ty kudrlinky," říkala.
"Bylo by ještě předčasné to nějak hodnotit, ale bylo to krásné. Moc hezké," řekl krátce po obřadu Jiří Vondráček.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec se dali dohromady loni v létě. Zasnoubili se letos v lednu, ale termín a místo svatby odmítali prozradit. Žijí společně v kanadském Montrealu, kde Lucie studuje francouzštinu a stará se o kocoura Barta. Našla si tam dokonce nahrávací studio, takže nezahálí ani v práci.

V Čechách ji naživo budou moci vidět fanoušci už 15. července na Štiříně, kde bude hostem kapely jejího otce VoKoBere.

Zdroj: www.idnes.cz

Co dělala Lucie Vondráčková 24 hodin před vdavkami? Na svatební přípravy se vykašlala!

18. června 2011 v 12:42 | Super.cz |  Novinky


Lucie Vondráčková (31), nyní Plekancová, si ze své svatby evidentně nedělala velkou hlavu. Přesně čtyřiadvacet hodin před ní ještě pracovala. "Přijela ke mně do studia ve čtvrtek dopoledne a zhruba dvě hodiny jsme natáčeli duet Byla to láska," prozradil Super.cz hitmaker Michal David (50).
Ten byl z Luciiny páteční svatby v šoku. "Neřekla ani slovo. Chovala se úplně profesionálně, vše jsem zvládli na výbornou. A slíbila mi, že ještě natočíme videoklip," svěřil překvapený David. "Nežádala o přehození termínu, vůbec nevypadala nervózně nebo ve stresu," dodal.
Na svatbu ho tedy nepozvala a dokonce mu popřela i to, že by byla těhotná. "Říkala, že rozhodně není. Ale tahle svatba na rychlo připadá asi všem vzhledem ke spekulacím o tom, že čeká miminko, zvláštní," míní Michal David. Stejně překvapila i svého dlouholetého manažera Dana Dobiáše. "Říkala, že se bude vdávat 8. srpna na zámku Hluboká. To je tedy opravdu tajnůstkářka," dodal. ■

Vondráčková s Plekancem strávili vášnivou svatební noc v luxusním hotelu v Karlových varech

18. června 2011 v 12:04 | Super.cz |  NovinkyNovomanželé Lucie Vondráčková (31) a Tomáš Plekanec (28) se na páteční svatební hostině dlouho neohřáli. Neproběhl ani svatební mejdan, který se den předtím dopřáli Alena Šeredová a Gigi Buffon. Už ve čtyři dpoledne byl pár převlečen do sportovního a jel na návštěvvu k Plekancovu kamarádovi, hokejistovi Františkovi Kaberlemu. Pak nasedli do vozu a odjeli z Prahy.


FOTO+VIDEO: SVATEBNÍ TAJNOSTI! Tomáš Plekanec a Lucka Vondráčková si řekli "ANO"

17. června 2011 v 20:10 | Tn.cz |  Novinky
Plekanec a Vondráčková se vzali
Lucie Vondráčková (31) se v tajnosti vdala za hokejistu Tomáše Plekance (28). Obřad se uskutečnil v pražském Trojském zámečku.

Lucie svatbu dlouho tajila, dokonce se spekulovalo, že se snoubenci vezmou v zahraničí, ale nestalo se tak. Nakonec se rozhodli pro Trojský zámeček. Tam si v pravé poledne řekli své "ANO". Podle informací Blesk.cz je svatební hostina připravena v restaurací Svatá Klára.

Svatba Vondráčkové a Plekance - 1
Česká metropole zažila dvě prominentní svatby pouze dva dny po sobě, když ve čtvrtek 16. června si v katedrále sv. Petra a Pavla řekli "ANO" modelka Alena Šeredová a hvězdný italský fotbalový brankář Gigi Buffon. Lucie se s Tomášem seznámila loni v červnu na akci Jágr týmu. V dubnu vyšlo najevo, že se oba zasnoubili.

Svatba Vondráčkové a Plekance - 2
Útočník Montrealu Canadiens svou lásku požádal o ruku. A za pár dní už Lucka ohlásila svatbu. Oba milenci už spolu bydlí v Montrealu. Lucie si v Kanadě dokonce našla nahrávací studio, takže se i nadále věnuje hudbě a kariéru nepřerušila. Tomáš Plekanec v létě uzavřel nový 6letý kontrakt s celkovým příjmem 30 milionů dolarů.

Lucie Vondráčková se v Troji vdala! Podívejte se na vášnivý manželský polibek

17. června 2011 v 15:54 | Super.cz |  Novinky
"Ano, probíhá tady svatební hostina, ale je to uzavřená společnost. Dovnitř vás určitě nepustíme. Žádné další informace vám k tomu neřekneme," sdělil reportérce Super.cz jeden z číšníků. Před restaurací se už vytvořil dav fotografů a novinářů, kteří nyní čekají, jestli se neobjeví venku někdo z novomanželů.

Ti nakonec vylezli před restauraci a přítomným fotografům předvedli jeden z prvních manželských polibků. "Děkujeme vám, že budete teď respektovat naše soukromí a necháte nás si to užít jen v kruhu nejbližších," řekla pak Lucie a vrátila se slavit svůj velký den.

Celý článek si můžete přečíst ZDE (je tam i video s polibkem)

Lucie Vondráčková se právě vdala: Už je z ní Plekancová!

17. června 2011 v 12:51 | Super.cz |  Novinky
Zpěvačka Lucie Vondráčková (31) má dnes svůj velký den! Vdává se za svou lásku, hokejistu Tomáše Plekance (28). Obřad probíhá od dvanácti hodin v pražském trojském zámečku a v těchto chvílích je tedy "slečna Marmeláda" již vdanou paní. Lucie se snažila datum svatby před všemi utajit, ale to se jí nepovedlo.

Jak se podařilo zjistit redakci Super.cz, svatební hostina proběhne následně v restauraci Svatá Klára. Již od rána se v podniku houfují Plekancovi příbuzní. Lucie Vondráčková dorazila na místo zhruba v půl dvanácté. Na místě podle našich reportérů chybí její teta Helena Vondráčková, s kterou nevěsta není kvůli rodinným sporům v kontaktu.

Lucie se s Plekancem seznámila loni v červnu na akci Jágr teamu. K zásnubám došlo v lednu v kanadském Montrealu, kde Tomáš hraje v klubu NHL Montreal Canadiens.

"Lucka mi vůbec nic neřekla. Myslel jsem si, že termín svatby bude mnohem později," řekl nám s nefalšovaným údivem Lucčin manažer Dan Dobiáš.